Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor ds. Jakości – farmy wiatrowe

NES Global Talent

Warmińsko-mazurskie

21 dni temu

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w branży energetyki odnawialnej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wnioskowanie o zatwierdzenie przez Inżyniera Kontraktu wszystkich materiałów, które mają być stosowane przy realizacji kontraktu;
  • Współpraca z przedstawicielami inwestora;
  • Sprawdzanie zgodności dokumentacji technicznej;
  • Prowadzenie całej dokumentacji kontraktu związanej z certyfikacją materiałów budowlanych;
  • Współpraca z laboratorium i organami nadzorczymi;
  • Kontrola jakości;
  • Nadzór nad realizacją badań zgodnie ze specyfikacjami i normami;
  • Sporządzanie planu badań;
  • Koordynacja przygotowania Programów Zapewnienia Jakości.

Wymagania stanowiskowe:

  • Stopień naukowy w zakresie budownictwa; jakości;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office;
  • Kreatywność w działaniu;
  • Umiejętność dobrej organizacji;
  • Komunikatywność;
  • Dobra/bardzo dobra znajomość j. angielskiego (czytanie i pisanie).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji (min. 8.000 PLN);
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Poznaj stanowisko: Inspektor Budowlany

Inspektor budowlany, nazywany inaczej inspektorem nadzoru, jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie prac budowlanych w ramach danego projektu na każdym etapie jego realizacji. Sprawowanie tego rodzaju nadzoru wymusza posiadanie uprawnień budowlanych w jednej ze specjalności; architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, organizacji budowy, lub instalacyjnej. Uprawnienia te pozyskuje się poprzez zdanie egzaminu, a zakres materiału ...
Inspektor Budowlany Praca Inspektor Budowlany

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (64)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (153)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (818)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2150)
Radom (181)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (67)