Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor kontroli jakości

Caterpillar Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec

5 godz. temu

Zostaw swój ślad na przyszłość

Dołącz do światowego lidera produkującego maszyny budowlane i ziemne, do zakładu Caterpillar w Sosnowcu.

Caterpillar Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na następującym stanowisku:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (techniczne);
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy przy pomiarach konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem);
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka, średnicówka);
  • wysokie predyspozycje do pracy zespołowej;
  • pozytywne nastawienie do nauki i poznawania nowych procesów
  • znajomość procesów spawalniczych, uprawnienia do odbioru spoin VT1, VT2/ UT 1, UT2
Mile widziane:
  • doświadczenie w programowaniu i pomiarach współrzędnościowych urządzeniami pomiarowymi typu - ramie pomiarowe, laser tracker;
  • znajomość  FMEA, SPC, 5why, Ishikawa;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym.
Obowiązki:
  • pomiary detali i wyrobów gotowych;
  • przygotowywanie raportów jakościowych dotyczących wyników z bieżącej produkcji;
  • analiza problemów jakościowych (reklamacje od klienta oraz reklamacje wewnętrzne).
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • transport elementów za pomocą urządzeń transportu bliskiego (suwnica);
  • zapewnienie odzieży roboczej oraz masek z nawiewem;
  • komfortowe warunki pracy na hali produkcyjnej zapewniające odpowiedni poziom temperatury
    w zimie;
  • praca w systemie zmianowym (III zmiany);
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • szkolenia i rozwój umiejętności pod nadzorem.
Dodatkowe benefity:
  • kwartalne i roczne nagrody uznaniowe;
  • rozbudowany system socjalny;
  • Karta Benefit Multisport;
  • opieka medyczna Lux Med;
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU.

Zgłoszenia (CV) prosimy przysyłać za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi  tylko na wybrane oferty.

Do zgłoszenia należy dołączyć  oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie  przez Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim Zakład Produkcyjny w Sosnowcu danych osobowych zawartych w tym zgłoszeniu, na  potrzeby rekrutacji na wskazane w nim stanowisko  zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych może zawierać również  zgodę  na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim Zakład Produkcyjny w Sosnowcu, nie dłużej niż przez okres 36 miesięcy  od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych w  postępowaniu rekrutacyjnym na wskazane w nich stanowisko.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Caterpillar Poland Sp. z o.o. z siedzibą Janowie Lubelskim ul. Lubelska 74,23-300 Janów Lubelski. Dane osobowe zbierane są wyłącznie  dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Caterpillar Poland Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (784)
Wałbrzych (58)
Legnica (96)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2243)
Radom (170)
Płock (115)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (77)