Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kolnie
Kolno
praca stacjonarna
1969 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Kolno
Ogłoszenie o naborze Nr 38324

Warunki pracy

Praca administracyjno biurowa w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kolnie jak również praca w terenie związana z przeprowadzaniem kontroli niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych,
Możliwość kontaktu z czynnikami zootycznymi,
Stres związany bezpośrednio z przeprowadzoną kontrolą a reakcją kontrolowanego na ewentualne wykrycie uchybień i konieczności ich usunięcia,

Zakres zadań

  • Przeprowadzanie kontroli gospodarstw związanych z przestrzeganiem warunków wzajemnej zgodności w celu weryfikacji i zgodności ich przestrzegania zgodnie z obowiązującym prawodawstwem weterynaryjnym w przedmiotowym zakresie
  • Sporządzenie raportów z kontroli oraz wprowadzanie ich do Platformy Integracyjnej A2A
  • Prowadzienie statystyki i sprawozdawczości dla jednostki nadrzędnej
  • Współpraca z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w zakresie wymiany informacji o spełnieniu wymogów wzajemnej zgodności w kontrolowanych gospodarstwach
  • Przygotowuje decyzje administracyjne w celu przedłożenia Powiatowemu Lekarzowi Weterynarii do zatwierdzenia

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe wyższe weterynaryjne lub wyższe zootechniczne lub wyższe rolnicze
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • • znajomość języków obcych
  • • umiejętność pracy zespołowej
  • • znajomość prawodawstwa weterynaryjnego w zakresie cytowanych przepisów