Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lipnie
Lipno
praca stacjonarna
531 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Lipno
Ogłoszenie o naborze Nr 109902

Warunki pracy

Praca w siedzibie Inspektoratu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 oraz w terenie - obszar powiatu lipnowskiego, wyjazdy służbowe na szkolenia i konferencje. Obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych, urządzeniach pomiarowych i prowadzeniu samochodu służbowego. Obsługa klienta. Stanowisko pracy usytuowane jest na parterze budynku, wyposażone w sprzęt komputerowy i inne urządzenia biurowe. Pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia higieniczno sanitarne nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na stanowisku pracy użytkowany jest sprzęt biurowy tj. komputer, drukarka, skaner, kserokopiarka, niszczarka dokumentów, telefon. Dodatkowo pokój wyposażony w meble biurowe. Oświetlenie w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne.

Zakres zadań

  • wykonuje zadania w zakresie kontroli podmiotów nadzorowanych
  • przyjmuje i wysyła pobrane od zwierząt próbki do badań
  • opracowuje harmonogramy, plany, sporządza sprawozdania dot. badań monitoringowych, kontroli dobrostanu i identyfikacji zwierząt
  • sporządza kalkulacje ponoszonych kosztów kontroli dobrostanu i identyfikacji zwierząt
  • wykonuje inne prace zlecone przez PLW
  • kontroluje dobrostan zwierząt
  • prowadzi wymianę informacji w systemach informatycznych (TRACES, VetLink, CBD IRZ, Platforma aplikacyjna IRZ)

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej w zakresie realizacji zadań związanych z weterynarią
  • tytuł specjalisty z epizootiologii i administracji weterynaryjnej lub higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • prawo jazdy kategorii B