Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Karpacki Oddział Straży Granicznej w Nowym Sączu
Kielce
praca stacjonarna
1803 dni temu
Komendant Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Kielce
Ogłoszenie o naborze Nr 47161

Warunki pracy

- praca administracyjno-biurowa,
- praca przy komputerze – powyżej 4 godzin dziennie,
- praca przy oświetleniu sztucznym
- narzędzia i materiały pracy: komputer, kserokopiarka, telefon, drukarka, faks,

Zakres zadań

  • przyjmowanie i ewidencjonowanie dokumentów jawnych i niejawnych wchodzących i wychodzących z Placówki SG
  • obsługa przesyłek pocztowych i poczty specjalnej
  • obsługa systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentami
  • obsługa Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ( ePUAP)
  • obsługa poczty e-mail
  • przygotowanie dokumentów do Archiwum Zakładowego
  • rozliczanie i brakowanie dokumentów
  • prowadzenie ewidencji pieczęci i stempli

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy kancelaryjnej
  • znajomość przepisów ustawy o ochronie informacji niejawnych i ustawy o ochronie danych osobowych
  • umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi
  • komunikatywność, samodzielność, sumienność, odpowiedzialność
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa lub pozytywne zakończenie procedur sprawdzających zakończonych wydaniem poświadczenia bezpieczeństwa , uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „ŚCIŚLE TAJNE”,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • dyspozycyjność
  • umiejętność prowadzenia korespondencji i sporządzania dokumentów biurowych