Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Zielonej Górze
Zielona Góra
praca stacjonarna
927 dni temu
Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Zielona Góra
Ogłoszenie o naborze Nr 86207

Warunki pracy

- Praca przy komputerze powyzej 4 godzin dziennie przy oświetleniu naturalnym i sztucznym - praca z biurowymi urządzeniami wielofukcyjnymi -Budynek wielokondygnacyjny, bez windy, bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w zakresie przygotowania dokumentacji, w tym m.in.: opis przedmiotu zamówienia, wzór umowy, zapytanie ofertowe, kryteria oceny ofert, wybór oferty, prowadzenie dokumentacji w BZP, poinformowanie oferentów, zakończenie postępowania, prowadzenie rejestru zamówień publicznych oraz umów, a także przygotowywanie projektu planu zamówień publicznych.
  • Prowadzenie spraw dotyczących administrowania nieruchomościami i mieniem ruchomym Inspektoratu w celu utrzymania użyteczności obiektów oraz właściwego ich zabezpieczenia i ubezpieczenia w tym prowadzenie dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej maszyn i urządzeń biurowych.
  • Zapewnienie pracownikom Inspektoratu niezbędnego sprzętu, aparatury, odzieży oraz obuwia ochronnego i roboczego, materiałów w tym materiałów biurowych i odczynników oraz narzędzi informatycznych i środków łączności.
  • Zapewnienie pracownikom Inspektoratu środków transportu wraz z prowadzeniem kart drogowych oraz planując i rozliczając pracę kierowców zgodnie z obowiązującymi normami prawa pracy.
  • Wykonywanie zadań z zakresu prowadzenia remontów, modernizacji, konserwacji, prac budowlanych w nieruchomościach będących w trwałym zarządzie Inspektoratu.
  • Prowadzenie dokumentacji i spraw związanych z gospodarką i udostępnianiem pracownikom taboru samochodowego będącego własnością Inspektoratu.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z taborem samochodowym w zakresie ubezpieczeń, przeglądów i napraw, w tym przestrzeganie ustalonych przez producenta i/lub serwisanta pojazdu terminów wykonania obsługi technicznej, przeglądów i wymiany olejów i płynów, stosując przy tym ich właściwe rodzaje zalecane przez producenta i/ lub serwisanta tego pojazdu.
  • Prowadzenie spraw związanych z majątkiem Inspektoratu, polegający w szczególności na przyjmowaniu składników majątku w imieniu Inspektoratu, właściwym zabezpieczeniu i oznakowaniu, a następnie przekazaniu do korzystania właściwym osobom lub jednostkom.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość programów Windows Office, Excel
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • prawo jazdy kat B