Zobacz więcej ofert pracy

Instruktor Egzaminator

DB Cargo Polska S.A.
Rybnik
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
589 dni temu

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w obszarze Zarządzania Bezpieczeństwem w Ośrodku Szkoleniowym.

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie egzaminów teoretycznych i praktycznych dla maszynistów i kandydatów
  • Przeprowadzanie sprawdzianów wiedzy i umiejętności dla maszynistów
  • Ocena pracy maszynistów w zakresie zasad eksploatacji pojazdu i podejmowania działań w sytuacjach trudnych z wykorzystaniem symulatora
  • Prowadzenie szkolenia na symulatorze
  • Prowadzenie pouczeń i szkoleń zawodowych
  • Przygotowywanie testów egzaminacyjnych, prezentacji oraz materiałów dydaktycznych do kursów i szkoleń oraz tworzenie programów szkoleń
  • Sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych egzaminów, sprawdzianów i ocen

Profil kandydata

  • Wykształcenie średnie, preferowane o kierunku transport kolejowy lub wyższe techniczne
  • 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku maszynisty, nabyte w ciągu ostatnich pięciu lat.
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie transportu kolejowego lub BHP w transporcie kolejowym i ochrony p.poż
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • Doładowanie karty przedpłaconej dwa razy w roku
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna (LUX MED)
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół" i kolonii dla dzieci

Etapy rekrutacji:

  • Aplikacja online.
  • Rozmowa telefoniczna.
  • Spotkanie rekrutacyjne.
  • Wynik rekrutacji.
  • Witamy w DB Cargo Polska.