Instruktor

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Chodów

11 dni temu

Instruktor
Miejsce pracy: Chodów
Numer: StPr/21/0293
OBOWIĄZKI:
Pomoc w pryzgotowywaniu, organizacji wydarzeń kulturalnych: konkursy, koncerty, wystawy. Stwarzanie dzieciom i młodzieży ciekawej oferty na spędzanie wolnego czasu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

zaangażowanie i otwartość na innych, komunikatywność. Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych.

Miejsce pracy:

Chodów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Olga Poletyło
o.poletylo@siedlce.praca.gov.pl
257943241

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje, skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Poznaj stanowisko: Animator Czasu Wolnego
Animator czasu wolnego jest przeważnie osobą zatrudnioną w biurze podróży lub innej firmie lub organizacji o podobnym charakterze i odpowiedzialną za organizowanie różnorodnych rozrywek i form spędzania wolnego czasu dla klientów, gości, etc. Osoba zatrudniona w tym charakterze w biurze podróży opracowuje szczegółowy harmonogram na każdy dzień pobytu w danym miejscu, uwzględniając przy tym preferencje i ...
Praca Animator Czasu Wolnego