Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier automatyk (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Czarna Woda, Chojnice, Starogard Gdański

322 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Czarna Woda, Chojnice, Starogard Gdański
Nr ref.: POT/POZ/0817
Obowiązki:
  • wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,
  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
  • serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem automatycznym i elektrycznym,
  • wdrażanie rozwiązań podnoszących dostępność maszyn i urządzeń oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (preferowana: automatyka, elektrotechnika, elektronika, robotyka, mechanika i budowa maszyn),
  • znajomość zagadnień z zakresu energetyki, automatyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia w postaci podstawy + premii,
  • dodatek systemowy za pracę na zmiany,
  • bezpłatny dowóz od strony Starogardu Gdańskiego i Czerska,
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (812)
Wałbrzych (54)
Legnica (68)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (182)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (840)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1732)
Radom (70)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (20)