Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Automatyki (SCADA/MES)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk

7 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Możliwość rozwoju i inicjowania rozwiązań
  • Wsparcie w relokacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: automatyka
  • 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programowania systemów kontroli produkcji (Wonderware Intouch Modern App and System Platform, Siemens TIA)
  • Dobra znajomość programowania (SQL, skrypty VisualBasic, skrypty InTouch)
  • Dobra znajomość środowisk wirtualnych (VM Ware, Hyper-V)
  • Dobra znajomość serwerów internetowych (IIS)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego zarówno w mowie i piśmie
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski ( 20-30% czasu pracy)

Zadania:

  • Programowanie systemów kontroli produkcji (SCADA, MES, HMI)
  • Wykonywanie testów akceptacyjnych
  • Tworzenie instrukcji obsługi
  • Uruchomienia systemów na obiektach przemysłowych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów sterowania

*Miejsce pracy: Tomaszkowo (okolice Olsztyna)*

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Poznaj stanowisko: Inżynier
Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Praca Inżynier