Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier budowy - elektryk

ENPROM Sp. z o.o.

Lubelskie

149 dni temu

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.
PRACA W DELEGACJI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Opis stanowiska:
  • udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN,
  • opracowywanie harmonogramów prac prowadzonych budów,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • prowadzenie i koordynowanie prac ekip budowlano-montażowych,
  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy,
  • realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy,
  • analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych budów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - elektryk/elektrotechnika,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego,
  • dobra znajomość MS Office,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, sprzęt elektroniczny).

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (704)
Wałbrzych (68)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (282)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (802)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2106)
Radom (176)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (64)