Inżynier budowy – specjalność budowlana
NES Global Talent
mazowieckie
specjalista (mid)
2 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

 

Dla Naszego Klienta europejskiego lidera w montażach kotłów energetycznych, działającego w kraju jak i za granicą w branży energetyki, przemysłu chemicznego i petrochemicznego.

Inżynier budowy – specjalność budowlana
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną i zasadami BHP

  • Opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej.

  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami

  • Kontrola budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót

  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na bodobnym stanowisku z zakresu inżyniera budowy w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Doświadczenie w robotach żelbetowych, wykończeniowych, elewacyjnych, robotach ziemnych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Prosimy przesyłać aplikacje za pomocą przycisku:

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

NES Global Talent

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

 

Podobne oferty