Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier budowy

Climatic Sp. z o.o. Sp. k

Lubelskie

143 dni temu

Miejsce wykonywania pracy – budowy na terenie Polski

Obowiązki:
  • Nadzór nad robotami budowlanymi
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.
  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe
  • Kompletna znajomość procesu budowlanego
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Biegła znajomość środowiska World i Excel.
Oferujemy:
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (710)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (281)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2098)
Radom (175)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (254)
Nysa (62)