Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier budowy

SLIPFORM Sp. z o.o.

Śląskie

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 2505801, z dnia 2019-06-14

Firma Slipform Sp. z o.o. jest liderem w produkcji betonowych elementów ciągłych, związku
z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie budów w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego.
  • Organizacja pracy w całym procesie inwestycji zgodnie z założonym harmonogramem, dokumentacją projektową, budżetem oraz wymogami jakościowymi.
  • Rozliczenia budowy pod względem formalnym (protokół odbioru robót).
  • Utrzymywanie kontaktów z Generalnymi Wykonawcami.
  • Prowadzenie dzienników budów oraz raportowanie dla zarządu.

Wymagania

  • Znajomość procedur odbioru i rozliczeń robót.
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ostatni rok studiów) o profilu budowlanym.
  • Znajomość ustawy Prawo Budowlane, KPA.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.
  • Zdolności interpersonalne.
  • Cenimy: komunikatywność, ambitność i inicjatywę własną.

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień wykonawczych.
  • Samochód i wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zakwaterowanie.
  • Praca w delegacji na terenie całego kraju.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (703)
Wałbrzych (68)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (283)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (802)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2111)
Radom (178)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (64)