Inżynier elektronik

Global Control 5 Sp. z o.o.

Gdańsk

2 dni temu

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Produkujemy urządzenia i oprogramowanie niezbędne do automatyzacji budynku i do łatwego zarządzania nim. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.

Szukamy osoby, która pomoże nam w rozwoju naszego Działu Produkcji i wesprze działania zmierzające do zapewnienia jakości naszych wyrobów.

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoją rolą będzie praca w dziale Hardware Development, definiowanie wymagań dla produktów GC5, które mają spełniać określone normy oraz branie czynnego udziału w procesie tworzenie produktów.

Zakres obowiązków:
  • Czynny udział w procesie powstawania produktu
  • Projektowanie urządzeń elektronicznych dla automatyki budynkowej
  • Przygotowywanie schematów elektronicznych oraz bibliotek komponentów elektronicznych
  • Tworzenie obwodów drukowanych (PCB)
  • Uruchamianie i testowanie zaprojektowanych urządzeń
  • Analiza problemów występujących podczas badań EMC, współpraca przy ich rozwiązywaniu
  • Współpraca z działami produkcji, testów, software, jakości oraz wsparcia technicznego
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, automatyka lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu elektronicznych obwodów drukowanych (PCB)
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej oraz zagadnień związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną (EMC)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na pracę w metodykach Agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
Mile Widziane:
  • Dobra znajomość oprogramowania do projektowania PCB Altium Designer, także obwodów wielowarstwowych
  • Znajomość norm bezpieczeństwa: EN60950-1 lub EN62368-1 lub UL60730-1 będzie dużym atutem.
  • Umiejętności programowania mikrokontrolerów ARM Cortex M
  • Znajomość protokołów SPI, I2C, USART, RS485. USB, Ethernet, RMII
  • Znajomość protokołów TCP/IP, UDP, BACnet, Modbus
  • Znajomość systemów kontroli wersji Git/SVN
  • Doświadczenie z narzędziami JIRA, Confluence
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole nad produktami, oferowanymi na całym świecie
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

CV prosimy o przesłanie za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną dostępną pod adresem RODO w dokumencie o nazwie:

„Rekrutacja – klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych” (dokument PDF).

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem: 517 886 010

Uwaga!!! Aby Twoje zgłoszenie zostało przez nas rozpatrzone musisz dodać do CV klauzulę zgody

dostępną w ww. dokumencie.

KLAUZULA ZGODY

1. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie (02-820), przy ul. Wyczółki 71, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dn. 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam również, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. i/lub*
2. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie (02-820), przy ul. Wyczółki 71, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dn. 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam również, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Poznaj

Global Control 5 S.A.

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. GC5 tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami BMS. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Elektronik
Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Praca Elektronik