Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier elektryk - koordynator

J.T.C. Spółka Akcyjna

Gdańsk

125 dni temu

J.T.C. Spółka Akcyjna poszukuje kandydatów na stanowisko Inżynier Elektryk.

Miejsce pracy: Gdańsk

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy Koordynatora w zakresie nadzoru i realizacji prac elektrycznych oraz AKPiA. Osoba na stanowisku inżyniera będzie również wspierać dział handlowy w tworzeniu kosztorysów oraz budżetów projektów. Oferta jest skierowana również dla osób bez doświadczenia.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe o kierunku Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewne,
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP.

ZADANIA:

  • koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi przy opracowywaniu ofert,
  • dbałość o terminowość realizacji inwestycji i przestrzeganie procedur BHP,
  • prowadzenie dokumentacji budowy.

OFERUJEMY:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia.

Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (63)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (743)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2071)
Radom (181)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (90)