Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier jakości

AUDIT Doradztwo Personalne

Okolice Zielonej Góry

154 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicy Zielonej Góry, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za planowanie specyficznych wymagań klienta w zakresie jakości,
  • Prowadzenie i koordynacja zarządzania reklamacjami,
  • Opracowanie i sporządzanie reklamacji zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Prowadzenie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
  • Współpraca z klientami w zakresie tematów jakościowych,
  • Zatwierdzanie produkcji według PPAP,
  • Nadzorowanie wskaźników jakościowych,
  • Uczestnictwo w rozwoju systemu zapewnienia jakości.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży samochodowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • Bardzo dobra znajomość metod statystycznych (SPC),
  • Umiejętność oceny ryzyka FMEA,
  • Znajomość procesu PPAP,
  • Znajomość zasad zarządzania projektami według APQP,
  • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (8D, 5Why, QRQC, Ishikawa Diagram)
  • Znajomość zasad prowadzenia audytów według VDA,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO 9001, TS/IATF 16949,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Szkolenia w Niemczech oraz w Polsce,
  • Pracę w młodym i rozwijającym się zespole,
  • Środowisko pracy oparte na nowoczesnych technologiach produkcji,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Jakości

Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...
Inżynier ds. Jakości Praca Inżynier ds. Jakości