Inżynier / Kierownik Robót

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Lubuskie

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2792186, z dnia 2019-11-28

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • praca na budowach firmy na terenie całego kraju(Polska i Ukraina)

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • wykształcenie wyższe kierunek budowlany
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • teren działania: cała Polska

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

lub na adres: 41-219 Sosnowiec,ul. Kosynierów 34A lub mail: kadry@budirem.pl

Kontakt telefoniczny: 512-024-155, 32/ 291-70-05, 32/ 291-70-06

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek Sp.J. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A

Poznaj

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy