Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Konstruktor Maszyn

MDP Engineering Sp. z o.o.
Gdańsk
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
821 dni temu

Ogłoszenie numer: 6350871, z dnia 2022-01-26

MDP Engineering działa na rynkach międzynarodowych, jak i na rynku lokalnym. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz dostarczaniu gotowych maszyn i urządzeń do automatyzacji produkcji. Opracowujemy i produkujemy indywidualne, inteligentne rozwiązania dla znanych klientów z branży motoryzacyjnej, medycznej, FMCG, militarnej.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: Praca stacjonarna, hybrydowa

Opis stanowiska

  • samodzielne projektowanie maszyn i urządzeń automatyzacji produkcji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej 2D i 3D oraz dobór materiałów,
  • opracowywanie rozwiązań technicznych, obliczeń, analiz i schematów kinematycznych, wprowadzanie modyfikacji,
  • wsparcie i koordynację produkcji prototypów,
  • utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z klientami, delegacje,
  • praca na oprogramowaniu NX, SolidWorks.

Wymagania

  • ukończone studia z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub pokrewnych kierunków,
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Konstruktora Maszyn przy budowie prototypów maszyn i mechanizmów,
  • dobre umiejętności z zakresu systemów CAD, przeprowadzania analiz wymiarowych, optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym, ekonomicznym czy innowacyjnym,
  • samodzielnością w działaniu, swobodną komunikacją, także w języku angielskim,
  • znajomość technologii, mile widziane doświadczenie zdobyte na ślusarni, montażu, czy podczas uruchomienia maszyn, odbiorów u klienta.
            - tym nas przekonasz do siebie:)

Oferujemy

  • kulturę niekorporacyjną, swobodna atmosfera pracy oraz możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań, a także aktywnego i dynamicznego ich kształtowania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego m.in. poprzez realizację projektów dla międzynarodowych klientów będących światowymi liderami branży,
  • praca stacjonarna w biurze w Gdańsku, pracę w miejscu zamieszkania -nie stanowi problemu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin.