Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier konstruktor (projektowanie rurociągów)

COMATEC POLAND Sp. z o.o

Gdańsk,Gdynia

283 dni temu

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów  w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Miejsce pracy: Gdańsk,Gdynia
Zakres obowiązków:
  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych projektowaniem rurociągów,
  • wykonywanie modeli 3D oraz dokumentacji technicznej 2D.
Wymagania:
  • doświadczenia w projektowaniu rurociągów,
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowany wydział okrętowy lub mechaniczny),
  • umiejętności obsługi programu Aveva, AutoCad,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2,
  • umiejętności wykonywania obliczeń wytrzymałościowych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysokiej motywacji do pracy,
  • rzetelności i terminowości.
Oferujemy:
  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport.
Do przesłanej oferty prosimy załączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na powyższe stanowisko, prowadzonej przez firmę Comatec Poland Sp. z o.o. od 26 maja 2018 r.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Poznaj

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor