Inżynier Produkcji - Wyroby Kompozytowe

Terma Sp. z o.o.

Czaple k. Gdańska

10 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple k. Gdańska

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając ponad 25 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.

Główne zadania:
  • organizowanie i koordynacja procesu produkcyjnego w obszarze produkcji wyrobów kompozytowych,
  • wdrażanie do produkcji nowych wyrobów oraz doskonalenie technologii produkcji,
  • definiowanie niezbędnych operacji i narzędzi,
  • dobór odpowiednich maszyn, narzędzi oraz parametrów do procesu, w tym także odpowiednia gospodarka wyposażeniem,
  • ciągłe podnoszenie jakości i wydajności procesu produkcyjnego,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu i zespołami produkcyjnymi Organizacji,
  • nawiązywanie współpracy z dostawcami zewnętrznymi oraz organizacja logistyki z kontrahentami i dostawcami usług,
  • przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania:
  • znajomość specyfiki produkcji wyrobów na bazie tworzyw sztucznych,
  • znajomość surowców i materiałów polimerowych
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów produkcyjnych w zakresie produkcji wyrobów kompozytowych,
  • umiejętność organizacji etapów procesów produkcyjnych,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesu,
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia dokumentacji technologicznej,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz działań korygujących,
  • komunikatywność i dobre praktyki pracy w zespole,
  • dynamizm i nastawienie na realizację celu,
  • znajomość technicznego języka angielskiego lub niemieckiego,
  • wykształcenie kierunkowe wyższe.
Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (ponad 25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata),
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport/ OK System,
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.

 Dołącz do nas

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas
wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@termagroup.pl lub kontakt telefoniczny: +48 691 766 554

www.termagroup.pl

Poznaj stanowisko: Inżynier Produkcji
Specjalista Inżynier Produkcji to osoba, która odpowiada za tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy m.in.: wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określa metodę wytwarzania/ montażu), identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w ...
Praca Inżynier Produkcji