Inżynier robót sanitarnych

WALMAR Sp. z o.o.

Śląskie

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 3231566, z dnia 2020-03-25

Firma wykonująca instalacje sanitarne w przemyśle na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: inż/praca/03/2020

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w szczególności przez podwykonawców wykonujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne,
  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych
  • Weryfikacja projektów
  • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach
  • Nadzór i koordynacja robót budowlanych podwykonawców
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Kontrola dostaw materiałów
  • Opracowanie harmonogramu dostaw materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska)Gotowość do pracy w delegacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość jęz. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD oraz MS Office

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Współpraca z renomowanymi kontrahentami
  • Nieustanne podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Instalacje sanitarne

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy