Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Serwisu

Globetek Sp. z o.o.

Sosnowiec

863 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej urządzania oraz rozwiązania z zakresu automatyki na rzecz przemysłu ciężkiego, poszukuje doświadczonego specjalistę na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie systemów do obróbki cieplnej metali (Polska i zagranica)
  • Testowanie systemów w siedzibie firmy
  • Wizyty serwisowe oraz bieżące rozwiązywanie problemów wynikających z eksploatacji systemów
  • Doradztwo serwisowe, wsparcie techniczne klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze i serwisie urządzeń automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu
  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie elektryki i automatyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych w kraju i za granicą

Pracodawca oferuje:

  • Sprzyjające rozwojowi zawodowemu warunki pracy
  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Kurs języka angielskiego w siedzibie firmy

Poznaj stanowisko: Inżynier Serwisu

Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za zapewnienie ogólnej obsługi maszyn, uruchomienie, rozruch i de-instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami zgodnie ze standardami danej firmy, uruchamianie i wdrażanie nowych projektów. Inżynier Serwisu musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doskonałą znajomość produktu. Osoba na ...
Inżynier Serwisu Praca Inżynier Serwisu