Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Sprzedaży - DTH

Horyzont Doradztwo Personalne

Gdańsk

89 dni temu

Naszym Klientem jest zagraniczna firma, producent i dostawca licencjonowanych i specjalistycznych elementów do montażu instalacji elektrycznych i sanitarnych. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu poprzez obsługę obecnych klientów i pozyskanie nowych z obszaru Polski Północnej.

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: 3677/2018/PR

Zadania:
  • podtrzymanie współpracy i opieka nad dotychczasowymi Klientami,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • prowadzenie prezentacji produktów i urządzeń,
  • doradztwo techniczne z zakresie oferowanych produktów,
  • sporządzanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • raportowanie realizowanych zadań do Centrali krajowej i zagranicznej,
  • realizacja budżetu sprzedaży,
  • gromadzenie informacji o rynku, konkurencji oraz proponowanie wszelkich koniecznych działań, mających na celu rozwój sprzedaży, podniesienie satysfakcji Klientów.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, mile widziane budownictwo, elektryka,
  • doświadczenie w sprzedaży dla branży budowlanej, instalacyjnej (zdobywanie nowych klientów, prezentacje produktów, negocjacje warunków handlowych),
  • znajomość zagadnień technicznych związanych z branżą budowlaną,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność i systematyczność
  • zdolności techniczne i konstruktorskie.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system prowizji i premię roczną,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz nowych kompetencji w międzynarodowej organizacji,
  • międzynarodowe szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Inżynier ds. Sprzedaży Praca Inżynier ds. Sprzedaży