Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier sprzedaży

LANSTER Sp. z o.o.

Gdańsk

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2127519, z dnia 2018-10-12

LANSTER to firma z prawie 20-letnią ugruntowaną pozycją oraz najlepszą kadrą inżynierską w branży teletechnicznej na rynku Polskim. Projektujemy, dostarczamy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania dostępne spośród najlepszych światowych technologii. W chwili obecnej w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: 04/P/2018

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:

  • wzmocnienie działu handlowego;
  • organizacja szkoleń i konferencji dla klientów firmy;
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych;
  • poszukiwanie oraz budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami;
  • proponowanie rozwiązań technologicznych;
  • doradztwo techniczne;
  • opracowywanie dokumentacji i rozwiązań technicznych;
  • prowadzenie szkoleń z zakresu produktu firmy;

Do powyższych zadań zostaniesz kompleksowo przygotowany i wdrożony.

Wymagania

  • Z lub BEZ doświadczenia;
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne;
  • aktualne prawo jazdy kat. B;
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego, np. do projektowania CAD lub kosztorysowego będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • znajomość oprogramowania biurowego;
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • niezwykle interesującą pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie;
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – umowa o pracę;
  • kontakt z najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu:
    • instalacji niskoprądowych (okablowanie strukturalne, systemy przeciwpożarowe, kontrola dostępu, telewizja dozorowa CCTV, systemy przywoławcze);
    • sieci światłowodowych LAN, WAN;
    • urządzeń sieciowych LAN, WLAN, serwerów, macierzy;
    • projektowania oraz zarządzania systemami w DATA CENTER;
    • testerów sieciowych;
  • pełne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego;
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, komputer, auto służbowe);

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz".

www.lanster.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Inżynier ds. Sprzedaży Praca Inżynier ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest LANSTER Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (53)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (170)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (150)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (887)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2127)
Radom (87)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (173)
Nysa (36)