IT Security Officer [rekrutacja online]

QLOC S.A.

Warszawa - ul. Krakowiaków 36.

36 dni temu

W QLOC od lat pomagamy twórcom i wydawcom gier. Dbamy o to, żeby powierzone nam zadania były wykonane jak najlepiej i na czas. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się na dostarczaniu graczom wyjątkowych przeżyć.

 

Jesteśmy znani na świecie z wysokiej klasy portów gier wideo, ale specjalizujemy się nie tylko w tej dziedzinie. QLOC to więcej niż zespół wybitnych programistów. Nasza ekipa składa się z ponad 350 osób, które świetnie znają się na developmencie, testowaniu i lokalizowaniu gier. Zapewniamy naszym klientom również testy funkcjonalne, lokalizacyjne, testy kompatybilności i certyfikacyjne. Tłumaczymy gry na ponad 30 języków. Oferujemy usługi z zakresu co-developmentu oraz remasteringu. Hall of fame? Dragon's Dogma: Dark Arisen (port PC, PS4, XB1, Switch), seria Devil May Cry (port XB1 i PS4), Resident Evil 4 i 6 (port PC), RiME (port PC i XB1), Dark Souls Remastered (PC, XB1, PS4), Hitman (co-dev), Tales of Vesperia: Definitive Edition (remaster PC, PS4, XB1, Switch), Hellblade: Senua's Sacrifice (port Switch), Mortal Kombat 11 (port PC) – i wiele, wiele innych.

 

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Security Officer [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa - ul. Krakowiaków 36.

 

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • Definiowanie wymagań, rozwój i implementacja wewnętrznych regulacji bezpieczeństwa informacji (polityki, procedury, regulaminy, instrukcje, itp.), wynikających z potrzeb Spółki i aktualnych przepisów prawnych.
 • Zarządzanie i nadzór nad bezpieczeństwem systemów i usług, kontrolą dostępu, bezpieczeństwem fizycznym i bezpieczeństwem danych. Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa informacji.
 • Koordynacja zewnętrznych audytów z zakresu bezpieczeństwa informacji.
 • Skanowanie podatności oraz koordynacja testów penetracyjnych.
 • Obsługa incydentów bezpieczeństwa informacji.
 • Koordynowanie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informacji.
 • Monitorowanie rynku pod kątem najnowszych trendów i zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz opracowywanie stosownych rekomendacji.
WYMAGANIA:
 • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne).
 • Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze zarządzania bezpieczeństwem informacji.
 • Bardzo dobry angielski (min. B2 / C1) i polski (C2) w mowie i piśmie (e-maile, konferencje telefoniczne, raporty, prezentacje, szkolenia).
 • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu regulacji bezpieczeństwa informacji.
 • Bardzo dobra, praktyczna znajomość narzędzi i usług z zakresu szeroko pojętego cyberbezpieczeństwa z co najmniej dwóch obszarów (szyfrowanie danych, hardending endpointów lub serwerów, PKI, zarządzanie urządzeniami, zarządzanie tożsamością, zarządzanie uprawnieniami, informatyka śledcza, analiza malware), poparte udziałem w projektach.
 • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem, bezpieczeństwem sieci, aplikacji i systemów teleinformatycznych (środowisko MS Windows oraz Unix).
 • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji.
 • Zdolności analityczne.
 • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i terminowość.
DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:
 • Bardzo dobra znajomość standardów związanych z bezpieczeństwem IT: ISO 27001, NIST, SANS.
 • Certyfikat CISSP, CISA, CISM, ISO 27001 lub inne certyfikaty branżowe.
 • Mile widziana znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów.
 • Znajomość regulacji unijnych dot. ochrony danych osobowych (GDPR).
OFERUJEMY:
 • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B.
 • Elastyczne godziny pracy.
 • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu, możliwość pracy zdalnej.
 • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
 • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, po okresie próbnym.
 • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med, po okresie próbnym.
 • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
 • Lekcje języka angielskiego lub japońskiego.
 • Smaczną kawę, świeże soki i owoce, fotel do masażu w biurze.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”) informujemy, iż:


1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka QLOC S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 36, 02-255 Warszawa.


2. Kontakt z inspektorem ochrony danych QLOC S.A. jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres iod@q-loc.com.


3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie przez QLOC S.A. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust 1 pkt a) Rozporządzenia.


4. Kategorie danych osobowych, które będą przetwarzane przez QLOC S.A., to: Pani/Pana imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności.


5. Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane następującym podmiotom:

a. Zewnętrznym dostawcom usług, którzy udostępniają QLOC S.A. narzędzia do komunikacji wewnętrznej oraz wewnętrznego dzielenia się danymi;

b. Zewnętrznym dostawcom usług, wspierającym QLOC S.A. w kwestiach prawnych, podatkowych, księgowych, czy audytach.

c. Zewnętrznym dostawcom usług, którzy pomagają zarządzać komunikacją email;


6. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.


7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat.


8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


9. Wszelkie żądania należy zgłaszać na adres iod@q-loc.com. Konsekwencją cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.


10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem umownym Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji prowadzonej przez QLOC S.A. W konsekwencji odmowa zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez QLOC S.A. skutkować będzie brakiem możliwości Pani/Pana udziału w tym procesie.


12. W celu zachowania Pani/Pana CV w naszej bazie, należy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez QLOC S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Poznaj

QLOC S.A.

Dlaczego warto?

W QLOC od lat pomagamy twórcom i wydawcom gier. Dbamy o to, żeby powierzone nam zadania były wykonane jak najlepiej i zawsze na czas. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się na zapewnianiu graczom wyjątkowych przeżyć.

Jesteśmy znani na świecie z wysokiej klasy portów gier wideo, ale specjalizujemy się nie tylko w tej dziedzinie. QLOC to więcej niż zespół wybitnych programistów. Naszą ekipę tworzy ponad 400 osób, które świetnie znają się na developmencie, testowaniu i lokalizowaniu gier.

Zapewniamy klientom usługi z zakresu co-developmentu oraz produkcji remasterów i portów; przeprowadzamy testy: kompatybilności, funkcjonalne, lokalizacyjne i certyfikacyjne. Ponadto tłumaczymy i lokalizujemy gry na ponad 30 języków.

Współpracujemy z wiodącymi studiami i wydawcami gier wideo z całego świata. Do najsłynniejszych produkcji, nad którymi pracowaliśmy, należą między innymi: Dragon’s Dogma: Dark Arisen, Injustice 2, Dark Souls: Remastered, Hitman, Tales of Vesperia, Hellblade: Senua’s Sacrifice, Yakuza Kiwami 2, Metro Exodus, Mortal Kombat 11, Cyberpunk 2077 i wiele, wiele innych.

Proces rekrutacji

Krok przesłanie CV
Krok rozmowa telefoniczna
Krok spotkanie w biurze
Krok decyzja o zatrudnieniu
Krok powitanie w zespole QLOC
Poznaj stanowisko: Security Engineer 
Security Engineer to stanowisko, na którym pracownik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo funkcjonujących w danej firmie czy instytucji sieci zawierające ważne z jej punktu widzenia dane. W razie potrzeby reaguje na występujące zagrożenia i przeciwdziała ewentualnym skutkom awarii czy włamania. Regularnie przeprowadza audyty bezpieczeństwa istniejących aplikacji czy serwisów i kontroluje czy działają one zgodnie ...
Praca Security Engineer