Java Developer

Relyon IT Services

Gdańsk

6 dni temu

Java Developer
Gdańsk

Szukasz projektu, w którym będziesz miał szansę stworzyć coś od zera? Jesteś zmęczony pracą utrzymaniową? A może zależy Ci na pracy w nowych technologiach? Świetnie trafiłeś! Poszukujemy Java Developerów do budowy platformy do zarządzania dostawcami, który między innymi ma ułatwić system zamówień, komunikację z dostawcami i monitoring transportu

 

Główne technologie i narzędzia: Java 12, Spring, Spring Boot, Hibernate, SQL, Jenkins, Docker, mikroserwisy, ReactJS

 

Wymagania:
 • solidna znajomość JAVA oraz Spring Boot
 • praktyczna znajomość CI/CD, w tym znajomość Jenkins, Nexus, Git (znajomość gitflow)
 • praktyczna znajomość wzorców projektowych i integracyjnych
 • SQL, JPA, Hibernate
 • znajomość i doświadczenie w REST
 • znajomość ReactJS  (mile widziane)
 • praktyczna znajomość docker
 • komunikatywność
 • otwartość na nowe technologie i szybkość uczenia się
 • znajomość angielskiego potrzebna do dokumentacji technicznej
Zaoferujemy Ci:
 • pakiet benefitów
 • pracę w najnowszych technologiach
 • ciekawy projekt
 • biuro w dogodnej lokalizacji
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!
APLIKUJ

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej Polityce PrywatnościInformujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Poznaj

Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k.

Poznaj stanowisko: Programista Java 
Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Praca Programista Java