Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Bydgoszczy na stanowisku:

Junior Account Manager
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: jam/2018
 Opis stanowiska:
  • koordynacja projektów
  • współpraca z przydzielonym Account Managerem
  • współpraca z działem graficznym
  • współpraca z działem produkcyjnym
  • wyszukiwanie i współpraca z dostawcami
  • tworzenie ofert handlowych
  • planowanie dostaw i montaży
  • aktywność w social mediach
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacji pracy
  • zaangażowanie
  • chęć do podejmowania nowych wyzwań
  • inicjatywa i determinacja w działaniu,
  • gotowość do podróży (krajowych, jak i zagranicznych)
 Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • możliwość współpracy z międzynarodowymi, topowymi markami różnych branż
  • możliwość rozwoju i awansu
  • przyjazną, kreatywną atmosferę pracy.

Poznaj

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Poznaj stanowisko: Account Manager

Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Account Manager Praca Account Manager