Zobacz więcej ofert pracy

Junior Embedded C Developer

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
1131 dni temu

Ogłoszenie numer: 4298075, z dnia 2021-03-22

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii dedykowanych branży cywilnej i specjalnej. Ponad 25-letnie doświadczenie pozwala budować solidną i rzetelną markę. Natomiast kadra złożona z inżynierów będących specjalistami w dziedzinie elektroniki, mechaniki, elektryki i informatyki, zapewnia tworzenie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Firma jest członkiem WB Group, największej prywatnej grupy realizującej zadania z obronności państwa.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • Tworzenie oprogramowania dla projektowanych w firmie specjalizowanych sterowników przeznaczonych do branży militarnej i elektromobilności,
  • Język programowania: C, C++.

Wymagania

  • Umiejętność programowania w języku C,
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów (mile widziana znajomość STM32F4, TMS320F28)
  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych używanych w mikrokontrolerach (SPI, UART, CAN),
  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (SVN / Git),
  • Rozumienie schematów elektronicznych i umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • Sumienność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Realny wpływ na projektowane oprogramowanie,
  • Udział w projektach badawczo-rozwojowych o zróżnicowanej tematyce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe.