• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Frontend Developer

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o.
Gdynia
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1025 dni temu

Ogłoszenie numer: 4900720, z dnia 2021-06-29

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii dedykowanych branży cywilnej i specjalnej. Ponad 25-letnie doświadczenie pozwala budować solidną i rzetelną markę. Natomiast kadra złożona z inżynierów będących specjalistami w dziedzinie elektroniki, mechaniki, elektryki i informatyki, zapewnia tworzenie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Firma jest członkiem WB Group, największej prywatnej grupy realizującej zadania z obronności państwa.

Klauzula informacyjna RODO dla kandydatów do pracy w AREX: https://arex.pl/career

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Tworzenie oraz wspieranie oprogramowania do monitorowania urządzeń rozproszonych z branży kolejowej oraz elektromobilności.

Praca stacjonarna, w siedzibie firmy w Gdyni.

Wymagania

  • umiejętnośc programowania w Javascript,
  • znajomość HTML5, CCS3,
  • doświadczenie w pracy z technologiami webowymi,
  • znajomość React.js,
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (SVN, Git),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • sumienność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość Dockera,
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz PostgreSQL,
  • praktyczna znajomość systemów z rodziny Linux,
  • dobre praktyki inżynierii oprogramowania.
  • portfolio ze zrealizowanymi projektami (np. link do repozytorium GitHub).

Oferujemy

  • realny wpływ na projektowane oprogramowanie,
  • udział w projektach badawczo-rozwojowych o zróżnicowanej tematyce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe.