Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Key Account Manager

Hays Poland

Poznań/Bydgoszcz/Gdańsk

826 dni temu

Junior Key Account Manager
Poznań/Bydgoszcz/Gdańsk
Junior Key Account Manager
Poznań/Bydgoszcz/Gdańsk
Nr Ref.: 1063583

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego klienta, stabilnej firmy z obszaru usług finansowych poszukujemy osoby na stanowisko

Junior Key Account Manager

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż oraz rozbudowę portfela klientów mid-corp na terenie północno - zachodniej Polski. Ponadto, Junior Key Account Manager będzie zajmował się obsługą posprzedażową pozyskanych klientów, analizą dokumentów finansowych oraz świadczeniem usług doradczych. Osoba na tym stanowisku ponosić będzie również odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych. Praca doradcy oparta będzie na trybie home-office.

Firma zainteresowana jest podjęciem współpracy z osobą z minimum rocznym bądź dwuletnim doświadczeniem w sprzedaży usług finansowych dla klientów instytucjonalnych. Poszukiwana jest osoba energiczna, zaangażowana oraz samodzielna. Ważna będzie chęć do częstego podróżowania i łatwość w nawiązywaniu relacji.

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Ponadto, nasz klient oferuje pakiet benefitów, narzędzia niezbędne do pracy ( samochód, laptop, telefon) oraz pracę pełną wyzwań związaną z rozbudową firmy na nowym obszarze. Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi między 5000 a 5500 PLN brutto.

Jeżeli posiadasz wymienione umiejętności i doświadczenie, prześlij swoją aplikację. Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (589)
Wałbrzych (43)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (839)
Tarnów (38)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1667)
Radom (64)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (11)
Podkarpackie:
Rzeszów (89)
Przemyśl (18)
Podlaskie:
Białystok (100)
Suwałki (20)
Łomża (11)
Pomorskie:
Gdańsk (318)
Gdynia (119)
Słupsk (36)
Śląskie:
Katowice (412)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (89)
Elbląg (30)
Ełk (9)
Wielkopolskie:
Poznań (507)
Kalisz (30)
Konin (25)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (223)
Koszalin (47)
Kołobrzeg (18)
Auchan (111)
Tesco (232)
UBS (1)
OBI (8)
PKP (15)
STRABAG (15)
ABB (60)
Accenture (142)
Luxoft (157)
PKO BP (318)
KPMG (35)
T-Mobile (0)
IKEA (3)

Rekrutują z Praca.pl