Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Kasjer/ Doradca Klienta

Bank Pocztowy S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
4867 dni temu

Oddział w Gdańsku

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: DK/GDA/01

Główne zadania osoby zatrudnionej to:
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami indywidualnymi i pozyskiwanie ich dla Banku,
  • diagnozowanie potrzeb oraz oczekiwań Klientów w zakresie oferty Banku,
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych,
  • przyjmowanie oraz weryfikacja wniosków i innych dokumentów składanych przez Klientów,
  • organizacja przedsięwzięć zmierzających do zwiększenia sprzedaży w zakresie rachunków, depozytów i kredytów konsumenckich,
  • obsługa kasowa klientów.
Zainteresowani jesteśmy osobą o następującym profilu:
  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub obsłudze klienta,
  • wiedza na temat zagadnień z dziedziny finansów i bankowości,
  • umiejętność sprzedaży oraz pozyskiwania nowych Klientów ,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • profesjonalizm,
Oferujemy:
  • umowę na zastępstwo,
  • możliwość pracy w rozwojowej instytucji,
  • możliwość szkoleń.
Do dokumentów należy dołączyć następujące oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 17 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."
Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, spełniającymi podane kryteria.

Poznaj

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.