Kelner / Kelnerka

J.M.S. Sp. z o.o.

Gdańsk

3 dni temu

Piwnica Rajców Browar Restauracja w Gdańsku
Dołącz do naszego zespołu:

Miejsce pracy: Gdańsk
Jesteśmy zaangażowani w swoje zadania i z miłością i radością podchodzimy do jedzenia i piwa, dlatego POSZUKUJEMY OSÓB z chęcią do pracy oraz:
  • Wysokim poziom kultury osobistej,
  • Doświadczeniem w obsłudze gości lub na podobnym stanowisku,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Pozytywnym nastawieniem i energią z uśmiechem na twarzy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Piwnica Rajców oferuje:
  • Umowę o prace wg potrzeb - połączoną z możliwością elastycznego układania grafiku (jeśli nadal się uczysz / studiujesz daj znać, wspólnie wypracujemy kompromis),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (tu wiele zależy tylko od Ciebie),
  • Posiłki pracownicze,
  • Lokalizacja w samym sercu Głównego Miasta tuż przy Neptunie.
Opis stanowiska:
  • Obsługa Gości w restauracji  zgodnie ze standardami firmy,
  • Efektywna współpraca z innymi współpracownikami,
  • Przyjmowanie i rozliczanie płatności za zrealizowane usługi,
  • Organizacja i koordynowanie zamówień,
  • Dbanie o wizualny aspekt gastronomii.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka
Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Praca Kelner / Kelnerka