Kelner

Hotel i Restauracja Nowy Dwór

Świlcza

18 godz. temu

Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór w Świlczy k/ Rzeszowa poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Kelner
Miejsce pracy: Świlcza

Szukamy osób z doświadczeniem, lubiących pracę zespołową oraz posiadających umiejętności samoorganizacji czasu pracy.

Zadania:
  • Obsługa gości w hotelowej restauracji.
  • Obsługa klientów hotelu w ramach organizacji szkoleń i bankietów biznesowych, oraz cateringów.
  • Obsługa wesel i przyjęć okolicznościowych.

Zapewniamy pracę w młodym zespole, zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami adekwatnie do wiedzy i posiadanych umiejętności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka
Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Praca Kelner / Kelnerka