Key account manager ds. energii i OZE

Anywhere To

Małopolskie

41 dni temu

Ogłoszenie numer: 2644334, z dnia 2019-09-11

AnywhereTo to miejsce w którym spotkali się ludzie z pasją oraz chęcią zmiany podejścia do rynku energii w Polsce. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą koncentrującą swoje działania w obszarze efektywności oraz optymalizacji zużycia energii elektrycznej. Nasz zespół zasila grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem oraz praktyką na rynku energii.

Nasza wizja znacząco wykracza poza to, jak obecnie działa rynek energii elektrycznej, dlatego do naszego zespołu poszukujemy ludzi z otwartymi głowami i nie bojących się ciekawych wyzwań.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, mobilna praca na terenie całego kraju
  • Bezpośrednia współpraca z Klientami biznesowymi
  • Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań energetycznych
  • Przygotowanie dokumentacji i zawieranie umów z klientami
  • Monitoring i analiza otoczenia konkurencyjnego
  • Doradztwo i sprzedaż w zakresie OZE (Fotowoltaika)

Wymagania

PASUJESZ DO NAS JEŚLI:

  • Jesteś otwarty i nie boisz się wyjść poza przyjęte standardy
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym (doświadczenie na rynku energetycznym będzie dużym atutem)
  • Potrafisz budować długotrwałe relacje z Klientami
  • Lubisz wyzwania sprzedażowe i skutecznie pozyskujesz nowych Klientów
  • Potrafisz negocjować i argumentować swoje racje
  • Efektywnie planujesz i organizujesz swoją pracę
  • Interesujesz się nowinkami w świecie najnowszych technologii na rynku energetycznym
  • Posiadasz ogólną wiedzę ma temat regulacji w zakresie funkcjonowania rynku energii w Polsce

Oferujemy

  • Umowę B2B
  • Atrakcyjny model prowizyjny
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Pełne wsparcie operacyjne
Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager