Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Key Account Manager na Rynki Wschodnie

Interton Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

109 dni temu

Ogłoszenie numer: 2348207, z dnia 2019-04-01

Nasza firma Interton Sp. z o.o jest liderem w produkcji opakowań dla kosmetyki kolorowej na rynku polskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzeniem działalności o produkcję i konfekcję mas kosmetycznych poszukujemy kandydata na stanowisko Key Account Manager na Rynki Zachodnie.

Miejsce pracy: mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Rozwój rynku i pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój relacji handlowych z Klientami,
  • Monitorowanie potrzeb Klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje, pozyskiwanie zamówień,
  • Codzienna obsługa istniejących Klientów,
  • Raportowanie wykonanych i planowanych działań marketingowych oraz trendów rynkowych,
  • Uczestnictwo w targach międzynarodowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży B2B, preferowana branża opakowań, kosmetyków private label lub pokrewnych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego, drugi język zachodni lub język rosyjski będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z Klientami,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb biznesowych Klientów,
  • Wysokie zdolności analityczne oraz prawo jazdy,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Ambicja,
  • Otwartość,
  • Komunikatywność,
  • Kreatywność,
  • Zaangażowanie w działaniu i orientacja na realizację zadań,
  • Mobilność i dyspozycyjność - gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Rozwój zawodowy,
  • Współpracę w środowisku międzynarodowym,
  • Współuczestnictwo w procesie tworzenia nowych produktów,
  • Praca ma charakter stacjonarny z możliwością wyjazdów służbowych, zgodnie z potrzebami Klientów.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager