Key Account Manager

3S Group OZE Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

3 dni temu

3S Group to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Dzięki współpracy z największymi renomowanymi producentami podzespołów instalacji fotowoltaicznych mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zawsze reprezentujemy interesy naszych klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb. 3S Group to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie klientów w całej Polsce. W codziennej pracy towarzyszy nam jeden wspólny cel, aby ekologia i możliwość dbania o środowisko była dostępna dla każdego, dzięki naszym rozwiązaniom ekologia staje się nie tylko opłacalna, ale jest w zasięgu ręki każdego z naszych klientów. Ofertę tworzymy wspólnie z klientami tak aby dopasować ją pod konkretne wymagania, oczekiwania oraz możliwości.

Szukamy Specjalistów o nietuzinkowym myśleniu, pozbawionych minimalistycznego podejścia do życia chcących razem z organizacją dążyć do umocnienia pozycji lidera!

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
Zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • Tworzenie i realizację strategii rozwoju sprzedaży
  • Przygotowywanie pełnej oferty dla klientów, dobór odpowiedniej instalacji względem oczekiwań Klienta i możliwości technicznych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Prezentacje produktów w siedzibie firmy lub u klienta
  • Udział w targach i imprezach branżowych
  • Praca na terenie całego kraju
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, branża OZE lub branża elektryczna
  • Co najmniej 3-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie handlowe w sektorze B2B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu i silna orientacja na realizację zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność budowania sprzyjającej atmosfery i kultury pracy
  • Ukierunkowanie na pracę w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Co oferujemy w zamian?
  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe
  • Pracę w zgranym zespole, oraz wsparcie Managera
  • Kompleksowe szkolenie wstępne: techniczne i sprzedażowe
  • Atrakcyjny system prowizyjny najlepszy w branży
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju!

3S Group to firma stworzona z myślą o pracownikach!

Najcenniejszą wartością Firmy jest kapitał intelektualny.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 3S GROUP OZE Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@3sgroup.pl

Poznaj

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager