Kierowca/Dostawca

Beetsma Sp. z o.o.

Bydgoszcz

96 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca/Dostawca

Lokalizacja: Bydgoszcz

Kierowca/Dostawca
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie/ Bydgoszcz

Do Twoich zadań należeć będzie:

- dostarczanie zamówień internetowych do Klienta na terenie Bydgoszczy,
- profesjonalna obsługa klienta,

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów,
- aktualna książeczka sanepidarno - epidemiologiczna,
- sprawność fizyczna,
- komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność planowania i organizacji pracy,

Oferujemy:
- pracę na pół etatu (głównie zmiany popołudniowe i weekendy),
- dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- stabilne zatrudnienie,
- szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy,
pracę w przyjaznym zespole,

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl