Kierowca kat. B

Pomorskie Centrum Miesne

Gdynia

28 dni temu

POMORSKIE CENTRUM MIĘSNE Sp z o.o Sp. K. jest jedną z największych firm dystrybucji mięsa, drobiu i wędlin na Pomorzu, częścią Grupy Nowak. To najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne posiadające zautomatyzowany, nowoczesny park maszynowy, które oferuje szeroki wybór produktów najlepszych polskich producentów.

Dołącz do nas jako

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: Bygdoszcz, Gdynia

Oczekujemy:

  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Dobrego stanu zdrowia;
  • Znajomości topografii Koszalina I okolic;
  • Aktualnych badań Sanepid (lub gotowości do ich wykonania);
  • Mile widziane doświadczenie w dostawach towarów.

Zadania na stanowisku:

  • Załadunek oraz rozładunek towarów;
  • Wypełnianie dokumentacji transportowej;
  • Transport zamówionych towarów do klienta.

UWAGA! Praca od poniedziałku do soboty.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Bogaty pakiet medyczny po okresie próbnym;
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego;
  • Wynagrodzenie i premia uznaniowa (do 25% wynagrodzenia podstawowego);
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego pod okiem wykwalifikowanego personelu.

CZEKAMY NA CIEBIE!

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."

Poznaj

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca