Kierowca kat. C - Dystrybucja

Erontrans Sp. z o.o.

Jaworzno

78 dni temu

Ogłoszenie numer: 2562337, z dnia 2019-07-29

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Jaworzno

Opis stanowiska

  • realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
  • transport i dystrybucja towarów na terenie Polski
  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C i doświadczenia na stanowisku kierowcy kat. C
  • aktualne badania lekarskie i psychotesty
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • aktualna karta kierowcy
  • zaświadczenie sanepidowskie mile widziane
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • chęć do pracy
  • uczciwość, dyspozycyjność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie nawet do 22% stawki dziennej
  • różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty flotowe, itp.
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • pracę na dystrybucji lokalnej, w zasięgu 100km od oddziału
  • codzienne powroty do Jaworzna
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży transportowej

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E