Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca kat. C

MAK CHEMIA

Gdańsk

4 dni temu

Mak-Chemia Firma o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych
poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
  • realizacja dostaw towaru do klientów na terenie województw: pomorskie, warmińsko – mazurskie oraz kujawsko-pomorskie,
  • odbiór towaru od producentów,
  • dbanie o bezpieczeństwo i prawidłowe przewożenie ładunku,
  • bieżąca kontrola sprawności i stanu technicznego prowadzonego pojazdu.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C + doświadczenie,
  • kurs na przewóz rzeczy,
  • karta kierowcy – mile widziana,
  • znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców i jazdy,
  • motywacja do pracy oraz dyspozycyjność.

Ofertę zawierającą CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

kadry@makchemia.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119).

Poznaj

MAK CHEMIA

MAK-CHEMIA jest siecią sklepów i hurtowni oferujących materiały budowlane i chemię gospodarczą operującą na terenie Polski północnej. Dzięki odpowiedniej lokalizacji geograficznej naszych oddziałów oraz posiadaniu profesjonalnej kadry pracowników jesteśmy w stanie zapewnić szybką i kompetentną obsługę.

Umowy wiążące nas z wiodącymi na rynku producentami pozwalają na zachowanie umiarkowanych cen oraz doskonałej jakości oferowanych towarów, dają nam również możliwość zapewnienia ciągłości oferowanego asortymentu. Naszą dewizą jest otwartość na potrzeby naszych klientów - dołącz do nich, a przekonasz się jak łatwa i przyjemna może być współpraca z Twoim dostawcą.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest MAK CHEMIA.