Kierowca kat. C

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 8

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2677286, z dnia 2019-09-12

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 8

Opis stanowiska

  • Realizacja dostaw towarów do stałych klientów firmy i odbiór należności
  • Załadunek i wyładunek przewożonego towaru oraz dbałość o powierzony ładunek
  • Odpowiedzialność za dokumenty związane z transportem i ich prawidłowy obieg

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C z wpisem kodu 95
  • Karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie, orzeczenie psychologiczne
  • Aktualne badania sanitarno –epidemiologiczne (książeczka zdrowia)
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, rzetelność, uczciwość, niekaralność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku , powrót z trasy tego samego dnia
  • Wynagrodzenie wraz z dodatkami w kwocie od 3 500,00 zł do 4 000,00 zł netto miesięcznie
  • Sprzęt umożliwiający wykonywanie powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej

 PROSIMY O PRZYSŁANIE LISTU MOTYWACYJNEGO I CV

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE

INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”(zgodnie z Art. 29 i art. 32 ust. 4 Rozporządzenia I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE (Dz. Urz. UE L119 s.1)”Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Poznaj

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dystrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca