Kierowca kat. C

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Rumia

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 4611085, z dnia 2021-05-11

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

 

Więcej informacji na stronie www.magdystrybucja.pl

 

Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

 

Opis stanowiska

 • Realizacja dostaw towarów do stałych Klientów, odbiór opakowań oraz należności
 • Załadunek i rozładunek przewożonego towaru oraz dbałość powierzony ładunek
 • Odpowiedzialność za dokumenty związane z dostawą a także ich prawidłowe i terminowe rozliczanie
 • Bieżąca obsługa pojazdu (uzupełnianie płynów, kontrola oświetlenia zewnętrznego raz opon, itp.)

Wymagania

 • Prawo jazdy kat. C oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych lub dostawczych
 • Karta kierowcy, świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy, zaświadczenie o niekaralności, aktualne badania i uprawnienia (orzeczenie lekarskie oraz badania psychotechniczne)
 • Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne (książeczka zdrowia)
 • Dyspozycyjność, rzetelność, uczciwość, niekaralność

Oferujemy

 • Wynagrodzenie: od 5.200,00 zł do 7.000,00 zł brutto
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę pracę (po kresie próbnym) z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy oraz BHP
 • Pracę od poniedziałku dpiątku, powrót z trasy tegsamegdnia; w sezonie letnim sobotnie dyżury w cyklach dwutygodniowych
 • Najnowszej generacji - komfortowo wyposażone samochody dostawcze: SCANIA P280 (DMC 18t z windą), DAF LF 290 FA (DMC 19t z windą) oraz IVECDaily (DMC 7,2t z windą) jak narzędzia pracy
 • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bony i paczki świąteczne)
Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy, rozpatrujemy wyłącznie oferty odpowiadające wymaganiom zawartym w ogłoszeniu i skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opatrzonych klauzulą o wyrażeniu zgody jak niżej:


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), a także na przekazywanie ich podmiotom współpracującym z administratorem, wyłącznie dla potrzeb rekrutacji prowadzonych przez te podmioty”.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dystrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Poznaj stanowisko: Kierowca 
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca