Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca- operator samochodu ciężarowego z HDS

ELECTREN S A ODDZIAŁ W POLSCE

Częstochowa i okolice/ Skarżysko Kamienna/ Kraków

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2126281, z dnia 2018-10-17

ELECTREN S.A. – jest wiodącym wykonawcą sieci trakcyjnej i układów zasilania sieci trakcyjnej
w wielu krajach na całym świecie. Działamy m.in. w Hiszpanii, Anglii, Francji, Maroko, Kanadzie a także w Polsce. Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału w Polsce osób na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Częstochowa i okolice/ Skarżysko Kamienna/ Kraków

Opis stanowiska

  • Kierowanie pojazdem ciężarowym z HDS,
  • Załadunek i rozładunek materiałów budowlanych,
  • Dystrybucja materiałów budowlanych w obrębie budowy/zakresu działania firmy,
  • Dbałość o porządek i sprawność powierzonego pojazdu ciężarowego.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C + kwalifikacja kierowcy zawodowego,
  • Uprawnienia UDT w kategorii II Ż,
  • Punktualność,
  • Brak nałogów,
  • Umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Rzetelność, dokładność, terminowość,
  • Dyspozycyjność (praca w delegacji – w miejscu, gdzie pracodawca prowadzi budowy),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 22 742 19 70

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELECTREN S.A. Oddział w Polsce, zgodnie z ustawą oz dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych(tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182,1662)”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ELECTREN S A ODDZIAŁ W POLSCE.