Kierowca / Operator

Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Spółka z o.o.

Kielce

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2741801, z dnia 2019-11-08

Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Kielcach jako jedna z nielicznych firm z branży istnieje nieprzerwanie od ponad 40 lat. Od początku działalności, naszą kadrę tworzyli doświadczeni pracownicy. Na stałe zatrudniamy ponad 350 osób, w tym wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do budowy i konserwacji terenów zieleni, do robót drogowych i wykonywania remontów różnych nawierzchni drogowych,  do zamiatania, oczyszczania i odśnieżania miasta oraz odbioru odpadów komunalnych.

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

Odśnieżanie ulic samochodem ciężarowym lub ciągnikiem rolniczym

Wymagania

  • którakolwiek z kategorii prawa jazdy takich jak: C, C+E lub T

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  •  zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w doświadczonym i zgranym zespole.

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

d.skowron@zielen.kielce.pl
41-333-50-62 wew 227

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca