Najnowsze oferty pracy

  • Strażak Zakładowej Lotniskowej Straży Pożarnej

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200, obok stacji paliw Orlen    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    12 dni
    Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie: udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz w innych działaniach interwencyjnych prowadzonych przez ZLSP, udział w szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz ćwiczeniach bojowych, utrzymywanie wymaganej sprawności fizycznej,...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca - ratownik

LeasingTeam Group
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
2168 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: 0018227
Zakres obowiązków:
  • udział w działaniach ratunkowych i ćwiczeniach,
  • praca na rzecz jednostki,
  • prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych,
  • praca zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP.
Oczekiwania:
  • min. szkolenie podstawowe w zawodzie strażak,
  • kurs kierowców zawodowych straży pożarnej I lub II stopnia wydany przez PSP,
  • prawo jazdy kat. B i C,
  • min. 5 letni staż pracy w jednostkach ochrony przeciwpożarowej potwierdzony świadectwem.
Oferta:
  • umowa o pracę,
  • praca w systemie zmianowym 24/48,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów (kartki na posiłki, karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.