Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca

SERWIS 5+ SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Niemcy

789 dni temu

Ogłoszenie numer: 1026754, z dnia 2016-03-25

"SERWIS 5+" SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jesteśmy spółką afiliowaną firmy Wayss&Freytag Ingenieurbau AG we Frankfurcie nad Menem, należącej do koncernu Royal BAM z siedzibą w Holandii. Na terenie Polski Wayss&Freytag prowadzi działalność jako Generalny Wykonawca od 1994r.

Zakres naszej działalności obejmuje budowę obiektów przemysłowych, oczyszczalni ścieków, centrów handlowych, hoteli, budynków biurowych zgodnie z życzeniem klienta w systemie "pod klucz". Wysoka jakość wykonywanych przez nas prac i terminowe oddanie inwestycji jest najważniejszym celem naszej działalności. Pracownicy naszej firmy są specjalistami z długoletnim doświadczeniem.

Kierowca

Miejsce pracy: pomorskie / Niemcy

Opis stanowiska

  • praca na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego MAN (wywrotka)
  • transport materiałów budowlanych

Wymagania

  • ważne prawo jazdy kat. C
  • doświadczenie w kierowaniu samochodami ciężarowymi
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość długotrwałej współpracy

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)