Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Budowy - branża AKPiA

Mensys Group Polska Sp. z o.o.

Opolskie

825 dni temu

Dział Energetyki Mensys Polska skupia się na rekrutacji na specjalistyczne stanowiska menedżerskie średniego i wyższego szczebla, oraz specjalistyczne/eksperckie w specjalizacjach obejmujących szeroko-pojętą energetykę, poprzez energetykę konwencjonalną, energetykę odnawialną, Oil & Gas / przemysł petrochemiczny, budownictwo i górnictwo.

Dla naszego Klienta firmy działającej w obszarze automatyki przemysłowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Zagranica, cała Polska

Zakres obowiązków:
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;
  • koordynacja pracy podległych zespołów (brygad) i pracowników;
  • współpraca ze zleceniodawcą (wykonawcą) i innymi podwykonawcami wykonawcy w zakresie realizacji robót i w trosce o należyte wykonanie usług objętych umową; koordynacja pracy podwykonawców na budowie;
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót;
  • analiza dokumentacji technicznej;
  • monitoring kosztów budowy;
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej (pozwolenia, przygotowanie dokumentacji w fazie realizacji, dokumentacja powykonawcza, nadzór wykonania projektu);
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP
Wymagania:
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacji oraz urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • doświadczenie w pracy na projektach z sektora energetycznego i/lub petrochemicznego z zakresu "wykonywanie instalacji AKPiA oraz instalacji elektrycznych"
  • doświadczenie w kierowaniu robotami i zarządzaniu zespołami pracowników minimum 5 lat
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy na terenie kraju i za granicą,
Oferta:
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie specjalizującej się w montażu instalacji AKPiA oraz montażu instalacji elektrycznych i towarzyszących
  • udział w realizacji projektów energetycznych z zakresu: rozbudowa i budowa nowych instalacji (rafinerie, elektrownie, terminale LNG, przepompownie gazu, zakłady chemiczne)
  • umowa o pracę lub kontrakt — do uzgodnienia
  • zakwaterowanie i zwrot kosztów podróży służbowych
  • narzędzia i wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy na budowie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy