Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Budowy / Robót

Banimex

Warmińsko-mazurskie

80 dni temu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ BANIMEX” Sp. z o.o. jest firmą która zatrudnia ludzi potrafiących dzielić swoją pasję w dziedzinie budownictwa z zaangażowaniem w pracy zawodowej. Posiadamy zespół pracowników aktywnie patrzących na zadania firmy z więcej niż jednej perspektywy. Zasadniczym celem firmy wynikającym z jego strategii, jest umacnianie i rozwijanie pozycji w Polskiej branży budownictwa inżynieryjnego jako Generalny Wykonawca.

OFERTA PRACY

Miejsce pracy: Polska i zagranica

OPIS STANOWISKA:
  • planowanie i organizacja placu budowy
  • koordynacja prac sił własnych i podwykonawczych
  • prowadzenie dokumentacji budowy technicznej w tym dokumentacji finansowej powykonawczej i odbiorczej
  • nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z projektem oraz przepisami Prawa budowlanego i BHP
  • optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie realizacji inwestycji
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcą, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • uprawnienia budowlane - mile widziane mostowe
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy
  • umiejętność kierowania zespołem
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • samodzielne stanowisko
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie ul Energetyczna 10. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawnia.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb tej jak i przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poznaj

Banimex

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy