Kierownik Budowy Sanitarny

KNAUBER

Lubuskie

48 dni temu

Firma działająca na rynku Warszawskim i w okolicach Warszawy, realizująca kontrakty jako generalny wykonawca jak również jako podwykonawca przy prestiżowych inwestycjach.

Opis stanowiska:

Kierowanie robotami w zakresie instalacji i sieci sanitarnych.

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Doświadczenie minimum 5 lat.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie z tradycją ponad 20 letnią
  • Samochód służbowy, Laptop, Telefon
  • W razie konieczności mieszkanie służbowe
Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy